October, 27

Сүйінші, футболсүйер қауым!

AlmaU-дың Сандық технологиялар мектебінің студенттері тамақ жеткізу бойынша телеграм-бот жасап шығарды. Енді Орталық стадионда футбол көріп отырып тамаққа тапсырыс беруге болады.

Журналист Айдана Айтбайдың тапсырысы небәрі 10 минуттың ішінде қолына түсті.

Рашид Дюсембаевты, Қуаныш Абешевты жаңа жобаның сәтті жүзеге асуымен құттықтаймыз! Осыған себепкер болған спорт менеджменті орталығына алғыс айтамыз.

Жеңісті күндеріміз көп болсын!

Ура, гол! Ура, еда!

Студенты Школы цифровых технологий разработали телеграмм-бот по доставке еды. 24 июня болельщики на стадионе успели протестировали его. Первой была журналистка Айдана Айтбай. Ее заказ был доставлен за 10 минут.

Поздравляем Рашида Дюсембаева, Қуаныша Абешева с новым удачным проектом! Благодарим Центр спортивного менеджмента за содействие!

Пусть победа будет на нашей стороне!

Больше информации на нашей Instagram странице!

Бөліс: